Ověření exorcisty

24.01.2019

Pokud potřebujete službu exorcisty, spojte se buď s knězem z Vaší farnosti, nebo využijte kontaktní formulář na těchto stránkách. V ČR i na Slovensku se za exorcisty vydává mnoho podvodníků. Hodně sužovaných osob doplatilo na to, že jim věřilo, přestože tito lidé neměli s církví nic společného.  

Uvědomujeme si, že v praxi může trvat, než se setkáte s katolickým exorcistou, ale důrazně nedoporučujeme hledat a navštěvovat nekatolické "exorcisty". Svůj stav jen zhoršíte,
i když zpočátku může nastat úleva, bývá to jen iluze zlého ducha a způsob, jak si člověka ještě více přisvojit. Zcela jistě se také vydáte z peněz. 

Pamatujte, že zlého ducha vyhání katolická církev, skrze svého služebníka, exorcisty
a to jménem Ježíše Krista. Nikoliv jménem nějakého člověka nebo jiného božstva. 

Tvrdí Vám nějaká osoba (řeholník, charismatický lídr, léčitel), že je exorcista
z katolické církve a Vy si nejste jisti? Máte pochybnosti a chcete mít jistotu? 

Napište nám, rádi Vám informace ověříme. Pamatujte, že exorcismus smí vždy provádět pouze katolický kněz pověřený biskupem. Tato služba je vždy zcela zdarma! Kontaktní formulář najdete zde: www.exorcismus.cz

Mnozí z Vás nám psali negativní zkušenosti
s těmito "exorcisty":

Milan Doležal - prohlašuje o sobě, že studoval ve Vatikánu studia o exorcismu a že je katolický exorcista. Exorcistou v katolické církvi může být jen kněz pověřený biskupem. Což pan Doležal jednoznačně není.

Jaroslav Drábek - lovec a odvaděč duší. Rovněž není katolický exorcista.

Josef Adam - má svoji stránku na Facebooku. I když se, nejen oblečením, prezentuje jako katolický kněz, není jím. Nabízí drahý "exorcismus" i věštby apod. Není exorcista.

Aga kartářka, mág - má svoji stránku na webu a požaduje vysoké částky za "exorcismus".


Důrazně doporučujeme s těmito lidmi nespolupracovat!