Falešným exorcistům.

Platíte za exorcismus? Naletěli jste.

Naletěli jste podvodníkům, kteří se vydávali za katolické exorcisty? Víte o tom, že exorcismus může dělat jen katolický kněz pověřený biskupem? Snažila se Vám tvrdit nějaká osoba( kněz, řeholník, řeholnice,charismatický lídr), že je exorcista z katolické církve a Vy si nejste jisti?  Máte pochybnosti a chcete mít jistotu?

Napište nám jméno a adresu působiště dané osoby v České nebo Slovenské republice a my Vám odpovíme.

Již mnoho sužovaných osob doplatilo na to, že věřilo podvodníkům, kteří se prezentovali jako katolíci a s vírou neměli nic společného. Nakonec si tito podvodníci vždy našli způsob, jak se jednoduše obohatit na sužovaných osobách.

Mnozí z Vás nám psali negativní zkušenosti s těmito "exorcisty":

Milan Doležal - prohlašuje o sobě, že studoval ve Vatikánu studia o exorcismu a že je katolický exorcista. Exorcistou v katolické církvi může být jen kněz pověřený biskupem. Což pan Doležal není a nikdy nebude. Ani studia ve Vatikánu nenavštívil. Nikdo jej nezná ani z fotky.

Jaroslav Drábek- lovec a odváděč duší. Rovněž není katolický exorcista.

Uvědomujeme si, že v praxi může trvat, než se setkáte s katolickým exorcistou, ale důrazně nedoporučujeme hledat  a navštěvovat nekatolické "exorcisty". Svůj stav jen zhoršíte, i když nejdříve může nastat úleva a vydáte se z peněz. Pamatujte na to, že zlého ducha vyhání katolická církev skrze svého služebníka- exorcisty a to jménem Ježíše Krista. Nikoliv jménem nějakého člověka nebo jiného božstva.

Katolický exorcismus je vždy zdarma a neplatíte knězi dopravu ani nic jiného.